Apartmán Olivia 15

8.11.2015

Kde se apartmán nachází? 

Apartmán se nachází v domě Olivia 15 a jeho součástí je kryté parkovací místo pro ty, kteří přijedou autem či se rozhodnou si auto zapůjčit. Na kabinovou lanovku je to, co by kamenem dohodil, cca 150 m. Nejmenší děti potěší před domem krásné dětské hřiště, dospělé zase osloví veřejný krb na grilování, které ke správné dovolené patří. Prožijete zde pohodu ve slovenském ráji, všude je to kousek! Jak náš apartmán vypadá uvidíte ve Fotogalerii.

Apartmány se nachází 1 km nad Rožomberokem, na patě sjezdovky lyžařského areálu Malino Brdo. Toto turistické středisko nabízí bohaté sportovní vyžití v zimě i v létě. Co vše zde naleznete? Osmimístná kabinová lanovka vás zaveze až na vrchol se vším komfortem, pro akci a adrenalin můžete od jara do podzimu využít top bike park a horské káry nebo zkusit horské terénní koloběžky. Pokud chcete spíše klidnější sport, neváhejte využít nabídky půjčovny horských a sjezdových kol, případně si v cyklistickém obchodu můžete kolo rovnou zakoupit. V zimě je vám k dispozici 12km sjezdových tratí, kde nejdelší je 3900m s převýšením 672m.

Jak je apartmán vybaven a jaké má příslušenství?
Apartmán je dvoupodlažního typu, kde ložnice je od obýváku oddělena schodištěm a dveřmi, je tedy zhruba o jeden metr níže položena oproti obývacímu pokoji. Ložnice je vybavena dvěma lůžky, v obývacím pokoji jsou dvě přistýlky pro dospělé osoby vzniklé rozložením pohodlné pohovky.
Kuchyně je plně vybavena nádobím, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Budete-li si chtít vařit, není to tedy žádný problém. Suroviny zakoupíte v nedalekém supermarketu TESCO.
Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou, televizorem, satelitním přijímačem. Po dohodě na recepci lze rovněž zařídit přístup k internetu.
 
Jak je kam daleko?
Jak již bylo řečeno, apartmán se nachází v samém srdci Liptova. Není nic lepšího nežli po celodenním lyžování naložit zmožené tělo do horké lázně v Bešeňové která je vzdálena pouhých 15 km. Kousek jsou další největší turistická lákadla, jaká Slovensko nabízí, no posuďte sami, zde je krátký výčet:
 
  • Lázně Bešeňová - 15,5 km / max. 20 minut autem
  • Aquapark Tatralandia - 32 km / 36 minut autem
  • Snow Park Donovaly - 30 km / 34 minut autem
  • Demänovská ledová jeskyně - 35 km/ 37 minut autem 

Tento měsíc můžete vyhrát ubytování na týden u nás zdarma. Více informací zde.

Jak to vypadá aktuálně na sjezdovce?
Sedačka

© 2015 Apartmán Hrabovo